Vlastenecká

Český národ v poslední válce za přežití bojovat nemusel (ani mu to nebylo umožněno). Díky absenci naší vlastní vlastenecké vojenské tradice nám může připadat časté obracení se Rusů k válce, obraně, vlasti, příliš militantní. Pokud ale chcete pochopit hrdost a odhodlání Rusů, shlédněte některý dokument o obraně Ruska před fašisty, třeba u Stalingradu. Zoufalství každého Rusa bylo nezměrné, úsilí nadlidské, utrpení nelidské a smutek a zoufalství nepřekonatelné.
Ruský národ měl být vymazán z mapy světa a moc k tomu nechybělo, oběti byly obrovské. V genetice ruského národa zůstala navždy uložena obava z toho, aby se taková zvěrstva už nikdy neopakovala.
Uvědomělý prostý Rus, narozdíl třeba od nás, udělá vše pro podporu své vlasti a národa. Jen s takovou podporou může vedení Ruska čelit trvale reálným hrozbám USA a NATO. Rusko se totiž od 2. sv. války musí bránit NEPŘETRŽITĚ a to i v zájmu přežití všech ostatních Slovanů!
Své vlastenectví potvrzují i největší pěvecké hvězdy, aniž by je o to někdo žádal. V naší republice bohužel nevídané nebo snad znáte nějakou vlasteneckou píseň od našich „popařů“? Možná by jim za to ale hrozil i postih …


Конь (Kůň) – text, překlad

РОДИНА (vlast) – Сергей ТРОФИМОВ и Виктория ЧЕРЕНЦОВА
Ах, Россия (Ach, Rusko) – Виктория Черенцова
Битва за Севастополь (Bitva o Sevastopol) – Полина Гагарина – Кукушка