Nejsme na FEJSBŮKU

A nikdy nebudeme. Funkce sociálních sítí vychází z původního významu toho slova.

DO SÍTÍ SE CHYTAJÍ „RYBY“!
Facebook, Google+ a další jsou zneužívány, aby pochytaly všechny, kdo se připojí na internet (i to je „síť“, zatím však poměrně svobodná …).

Běžný uživatel je Systémem tak zmanipulovaný, že mu vůbec nevadí, že o něm FB, G+ uchovává naprosto všechna data, včetně toho, odkud se kdy připojuje.
Podle vašich lajků se tvoří psychologické profily uživatelů, které pak, zneužity nejnovější technologií, vyhrávají volby v USA nebo třeba Brexit

Přelomovým je ale nasazení systémů BIG DATA a AI (umělá inteligence) pro zpracování údajů v reálném čase. Technologie Big Data bude zpracovávat celé to obrovské množství dat a umělá inteligence vyhodnocovat nestandardní, případně podezřelá chování uživatelů.
Takový hříšník pak bude penalizován nenápadným zpomalením dat, případně dále perzekuován – blokace profilu, ban IP adresy (třeba v diskusi).

Pokud vznikne pouhé podezření, že by mohl být nebezpečný pro Systém, bude zneškodněn – smazání profilu, odstavení webové stránky.

To vše vyhodnotí samotná umělá inteligence! Ta také předá podklady exekutivě k dalším krokům, jako je trestní stíhání, zadržení podezřelého.

Ještě stále je pro tebe Facebook tím nejlepším místem, kterému denně svěřuješ všechny své osobní i pracovní a veřejné aktivity?

Na každém filmu z neradostné budoucnosti planety je více pravdy, než si dokážeme připustit. Je to totiž také jeden ze způsobů programování společenského vědomí.
Viděli jste Atlas mraků?