Základy POZNÁNÍ

„Poznání tě osvobodí, nejdřív tě ale pořádně naštve!“ (neznámý autor)

Abychom se stali v pravém slova smyslu SVOBODNÝMI a současně i ZODPOVĚDNÝMI za své chování, nemohli se stávat oběťmi manipulací a dokázali se vždy kvalifikovaně rozhodnout, potřebujeme nabýt určitého obecného Poznání.
K tomu nám pomohou Systémem pečlivě skrývané znalosti
Univerzálních (Vesmírných) zákonů. Slované jim říkali „Kony Rita“.

POZNÁNÍ je podle všech duchovních filosofií (narozdíl od náboženství) POVINNOSTÍ každého člověka, jehož zájmem je jakýkoli vývoj.
Kdo nedosáhne ani základní míry poznání, chová se a rozhoduje se pouze v zájmu společenského systému, který je aktuálně namířen protilidsky.


Západní systém výchovy a vzdělávání
z nás dělá úzce zaměřené technokratické otroky bez znalostí principů fungování Vesmíru, Světa i samotné Lidské Bytosti. Naše vzdělávání je založeno na biflování historických nepravd a přísném vymezování toho, čemu věřit můžeme a čemu již ne. Vymezený okruh povolených témat je nazýván „oficiální vědou“.

Odkazované zdroje vám pomohou objasnit zcela zásadní jevy a souvislosti, které jsou Systémem záměrně zastírány a zamlžovány, protože není v jeho zájmu, aby byly veřejně známé, natož příjímány jako obecně platné.

Celostní vzdělávání