Víra

Nic není dál pravdě, než zažitá představa,
že slovanskou tradicí je křesťanství.

Toto náboženství nám bylo násilím vnuceno v 9. století, tedy vzhledem ke stáří Slovanské kultury, zcela nedávno. Před tímto brutálním aktem, který vyvrátil celou naši kulturu jsme žádné náboženství nepotřebovali, protože jsme měli hlubokou a čistou Víru, která stála na moudrosti našich předků a dodnes se zachovala ve Slovansko-Árijských védách, ze kterých vychází i Buddhismus a další východní duchovní nauky, dokonce i prvotní, ještě gnostické křesťanství.

Západní civilizaci se dlouho nedařilo ovládnout nás vojensky, proto nám nejprve sebrala naši Víru a Kulturu a teprve poté si nás podmanila mocensky a udělala z nás své otroky.
Proces kristianizace započatý u nás Cyrilem a Metodějem přinesl ve slovanských zemích miliony obětí.

Současné křesťanství je pravým opakem naší Víry, která byla ve své nejhlubší podstatě gnostická a obrácená ke Světlu. Židokřesťanský materialismus je kultem obráceným k silám temnoty a s naší tradicí nemá nic společného.
Zásadní rozdíly mezi gnostickými východními duchovními naukami a manipulativními náboženstvími západu rozkrývá ve své celoživotní práci religionista, gnostik Jan Kozák, jehož knihy najdete v Nakladatelství Gnostica


Informace o rozdělení všech světových náboženství na DVA PROTICHŮDNÉ IDEOLOGICKÉ TÁBORY začíná na tomto videu od 7:58

Texty z přednášek ke stažení (dole)

Srovnání západní a východní duchovní tradice a kultury

 

Slovan není křesťan >>