Jak se udržet naživu a ZDRAVÝ

Stejně jako politici a novináři, tak ani lékaři už dávno nepečují o naše blaho,
ale pouze o své peněženky
. Setkáním s oficiální, tzv. vědeckou medicínou většinou natrvalo končí náš život ve zdraví a někdy, předčasně, i náš život celý.
Systém zdravotní péče k uzdravení nevede, je tomu právě naopak.
Zbývá jedna jistota – pokud něco hradí zdravotní pojišťovny, s uzdravením pacienta tam počítáno není! Kdo má zdravý úsudek, dávno pochopil, že vyléčit se může jedině SÁM.

Existuje spousta metod fungujících výrazně lépe, než státní zdravotní péče, ale málokterý způsob jde k podstatě problémů a odstraňuje skutečné FYZICKÉ PŘÍČINY nemocí.
V případě včasného odstranění patogenů z těla nevyléčitelné choroby prakticky neexistují!

hblahova.com
– metoda Ing. Hany Bláhové   HANA BLÁHOVÁ na Slobodnom vysielači

Lidské tělo bylo stvořeno dokonalé a nemůže onemocnět samo od sebe. Většina fyzických příčin chorob přichází pouze z vnějšku. Jedná se cizorodé o patogeny, které do těla nepatří.
Neexistují tedy žádné autoimunitní, ani nevyléčitelné choroby. Jsou to jen záminky k vyvolávání strachu a paniky. Naše tělo není tak pitomé, aby bezdůvodně startovalo sebedestruktivní procesy. To nám mohou tvrdit pouze lékaři, zmanipulovaní farmaceutickou lobby, aby jí zajistili nikdy nekončící byznys.

Ještě hlubší pohled na příčiny chorob říká, že každá choroba má duševní (emocionální) základ a je možno ji jako takovou i léčit. Samozřejmě, ne u psychiatra … Těmito způsoby léčby se zabývá psychosomatická medicína nebo Etikoterapie.

Fyzické projevení se duševního problému formou nemoci ale většinou zajišťuje cizorodý patogen – prvok, bakterie, virus, parazit. Bud se jej zbavíme nebo se necháme za svoje zdravotní pojištění uléčit k smrti …

Zde uvedené informace se netýkají traumatologie, tedy léčby fyzických zranění, úrazů.

Chcete-li se zorientovat v principech a souvislostech podvědomých příčin nemocí, pomůže vám ruský lékař Valerij Sinelnikov. Jeho zřejmě nejzásadnější knihou je bestseller Dohoda s nemocí, která je vlastně učebnicí etikoterapie (léčení duševních příčin fyzických nemocí).